Sölvesborgs kommun

Telefonboken

    1. Ahlenius, Cecilia - Socialsekreterare
    2. Alkharsan, Hashem - Socialsekreterare
    3. Alm, Sofia - Studie- och yrkesvägledare
    4. Andersson, Jennie - Barnomsorgsadministratör
    5. Arnesson, Therese - Kurator
    6. Bengtsson, Fredrik - Vaktmästare
    7. Berg, Elisabet - Rektor
    8. Berglund, Ida - Socialsekreterare Våld i nära relation
    9. Bergman, Therese - Specialpedagog
    10. Bergsjö, Yvette - Barnhandläggare
    11. Berntsson, Birgitta - Skoladministratör
    12. Bjälkenborn, Lisa - Socialsekreterare
    13. Björck, Hannes - Socialsekreterare
    14. Björk, Anny - Rektor
    15. Björklund, Elisabeth - Skoladministratör
    16. Blomdahl, Lena - Integrationssamordnare
    17. Blomqvist, Helena - Fältsekreterare
    18. Bolla, Sandor - Budget- och skuldrådgivare
    19. Broberg, Anita - Specialpedagog
    20. Broman, Susanne - Familjebehandlare
    21. Bukoshi, Diana - Psykolog
    22. Burreau, Cecilia - Specialpedagog
    23. Carlsson, Liselott - Enhetschef
    24. Christensson, Anna - Skoladministratör
    25. Davidsson, Jessica - Specialpedagog
    26. Du Rietz, Gabriella - Avdelningschef Barn och familj
    27. Ekdahl, Maria - Kurator
    28. Eliasson, Irene - Kurator
    29. Eriksson, Kristina - Administratör/samordnare
    30. Fagerberg, Pernilla - Kvalitetsutvecklare
    31. Fetahi, Misim - Ungdomsbehandlare
    32. Folkesson, Hanna - Socialsekreterare
    33. Fryklund, Joachim - Skol-IT ansvarig
    34. Gunnarsson, Barbro - Specialpedagog
    35. Gustavsson, Ida - Barnhandläggare
    36. Haglund Rantamäki, Carola - Skolsköterska
    37. Haraldsson, Johan - Boendestödjare
    38. Haveliden, Kansli - Assistent
    39. Hjortklint, Malena - Skolvärdinna
    40. Holst, Jessica - Familjehemssekreterare
    41. Hultqvist, Martina - Specialpedagog
    42. Högman, Bengt - Rektor
    43. Jansson, Bo - Coach
    44. Johansen, Martina - Assistent
    45. Johansen, Petra - Rektor
    46. Johansson, Lavona - Kvalitetssamordnare
    47. Jöraas, André - Socialsekreterare
    48. Karlsson, Ann-Kristin - Handläggare
    49. Kjellsson, Anna - Familjebehandlare
    50. Kongstad, Joel - Logoped
    51. Larsson, Ann-Sofie - Specialpedagog
    52. Larsson, Josefine - Specialpedagog
    53. Lavergren, Gunilla - Assistent
    54. Lavesson, Elisabeth - Assistent
    55. Lennartsson, Marianne - Specialpedagog förskola
    56. Liljedahl, Anne - Socialsekreterare
    57. Lindstrand, Eva - Drogterapeut
    58. Ljungberg, Emelie - Elevcoach
    59. Lund, Andreas - Vaktmästare biträde
    60. Lundgren, Stefan - Fritidsledare/Fritan
    61. Mallo, Mikko - Socialsekreterare Vik
    62. Mattisson, Lotta - Rektor, Kultursamordnare Förskola
    63. Mattsson, Sofie - Administratör
    64. Mjällby skola, Temagruppen - Specialpedagog
    65. Morau, Ola - Socialsekreterare
    66. Nilsson, Andreas - IKT-pedagog
    67. Nilsson, Christina - Studie- och yrkesvägledare
    68. Nilsson, Jenny - Familjebehandlare
    69. Nilsson, Malin - Socialsekreterare
    70. Nilsson, Malin - Barnhandläggare
    71. Nilsson, Margaretha - Specialpedagog
    72. Nilsson, Pia - Lärare
    73. Nilsson, Susanne - Skoladministratör
    74. Norrman-Pyk, Pia - Skolpsykolog
    75. Nyberg, Johanna - Specialpedagog
    76. Olsson, Johan - Digitala processer
    77. Olsson, Liselott - Vikariesamordnare
    78. Omerovic, Mirela - Socialsekreterare
    79. Persson, Anna - Coach
    80. Persson, Anna-Lena - Skoladministratör
    81. Persson, Carina - Familjebehandlare
    82. Persson, Gunilla - Rektor
    83. Persson, Marcus - Verksamhetschef och elevcoach
    84. Persson, Mariette - Familjehemssekreterare
    85. Persson, Patrik - Socialsekreterare
    86. Persson, Simonetta - Socialsekreterare
    87. Persson, Suzette - Familjebehandlare
    88. Persson, Åsa - Familjebehandlare
    89. Petersson, Björn - IFO-chef
    90. Ringdahl, Annelie - Skolsköterska
    91. Roth, Caroline - Socialsekreterare
    92. Ryynänen, Anna - Boendestödjare
    93. Salin, Ida - Socialsekreterare
    94. Sandberg, Anders - Elevassistent
    95. Schelin, Sara - Kurator
    96. Seferi, Jehona - Integrationssekreterare
    97. Sjukanmälan, Mjällby - Socialpedagog
    98. Stenson, Catrin - Familjebehandlare
    99. Storberg, Lena - Coach
    100. Styrdal, Erik - Boendestödjare EKB
    101. Sundgren, Malin - Metodutvecklare
    102. Sundin, Christin - Handläggare
    103. Svanberg, Monica - Skoladministratör
    104. Svensson, Annika - Socialsekreterare
    105. Svensson, Bodil - Specialpedagog
    106. Svensson, Gustav - Specialpedagog
    107. Svensson, Karin - Samordnare våld i nära relation
    108. Svensson, Sanna - Nämndsekreterare
    109. Södergren, Maria - Skolsköterska
    110. Söderkvist Olofsson, Lena - Skolsköterska
    111. Söderlund, Elisabeth - Specialpedagog
    112. Thelander, Håkan - Skoldatateksansvarig
    113. Theorin, Per - Verksamhetschef skola och förskola
    114. Thiab, Amir - Elevcoach
    115. Thomasson, André - Socialsekreterare
    116. Thomasson, Elna - Avdelningschef Försörjning och Integration (FIA)
    117. Thomasson, Marie - Socialsekreterare
    118. Thorén, Susanne - Rektor
    119. Thyrén, Peter - Assistent
    120. Uddbom, Anna - Specialpedagog
    121. Uvenäs, Peter - Rektor
    122. Vakant, Ifo - Socialsekreterare
    123. Veletanlic, Amira - Skolsköterska
    124. Velin, Kristina - Skoladministratör
    125. Wantzin, Pernilla - Kvalitétspedagog
    126. Wedelin, Anna - Specialpedagog
    127. Westlund, Engla - Coach
    128. Wiik Stensson, Camilla - 1:e socialsekreterare
    129. Åsman, Martin - Barn- och utbildningschef
    130. Öhman, Maria - Specialpedagog
    131. Öhman, Ulf - Avdelningschef Utredning, Stöd och Behandling (USB)
    1. Abrahamsson, Linnea - Kommunikatör
    2. Albinsson, Jonas - Reparatör
    3. Andersson, Jörgen - Parkarbetare
    4. Andersson, Nelly - Redovisningsekonom
    5. Axelsson, Fredrik - Ekonomiansvarig
    6. Ballovarre, Sven - Marknadschef
    7. Barsegård, Jens - Anläggare
    8. Barsegård, Niklas - Anläggningsarbetare
    9. Bengtsson, Markus - Drifttekniker
    10. Birgersson, Thomas - Drifttekniker
    11. Birgersson, Tommy - Drifttekniker VA
    12. Blom, Joakim - Verksamhetsvaktmästare
    13. Bohlin, Henrik - Anläggningsarbetare
    14. Borg, Michael - Driftschef
    15. Borgman, Maria - Kundtjänst
    16. Ekdahl, Marcus - Bovärd
    17. Ekenberg, Christopher - Kundadministratör
    18. Emilsson, Johannes - GIS-tekniker
    19. Eriksson, Kent - Elmontör
    20. Erlandsson, Sari - Debiteringsassistent
    21. Everbring, Lisa - Chef bovärdar/reparatörer
    22. Frid, Anders - Elmontör
    23. Gullbrandsson, Robin - Anläggningsarbetare
    24. Hansson, Henriette - Debiteringsassistent
    25. Henriksson, Krister - Servicetekniker
    26. Håkansson, Emil - VA-ingenjör
    27. Johansson, Alf - Reparatör
    28. Johansson, Anders - Anläggningsarbetare
    29. Johnsson, Magnus - Anläggningsarbetare
    30. Jönsson, Rickard - Drifttekniker
    31. Kampf, Therese - Kommunikatör/Digital projektledare
    32. Karlsson, Filip - Anläggningsarbetare
    33. Kullberg, Martin - Arbetsledare VA
    34. Larsson, Jonas - Anläggningsarbetare
    35. Lind, Martias - Entreprenadarbetare
    36. Lindberg, Isaac - Rörläggare
    37. Magnusson, Mattias - Driftsledare
    38. Nilsson, Alf - Anläggningsarbetare
    39. Nilsson, Per-Ola - Parkarbetare
    40. Nilsson, Peter - Parkarbetare
    41. Nilsson, Tommy - Reparatör
    42. Nordh, Jonas - Abonnentingenjör & Driftledare fjärrvärme
    43. Ohliv, Erik - Elnätstekniker
    44. Olsson, Christopher - Projektledare
    45. Olsson, Lars - Servicetekniker
    46. Persson, Martin - Parkarbetare
    47. Persson, Stefan - Reparatör
    48. Petersson, Malin - Parkarbetare
    49. Remelin, Björn - Drifttekniker
    50. Ringagård, Lennart - Driftledare avlopp
    51. Saulescu, Gabriel - Anläggningsarbetare
    52. Stark, Lena - Ekonom
    53. Strid, Mikael - Driftledare ledningsnät VA/Arbetsledare
    54. Svensson, Alexander - Anläggningsarbetare
    55. Svensson, Eva - Ekonomichef
    56. Svensson, Kersti - Kundtjänstmedarbetare Fiberkordinator
    57. Svensson, Ronny - Driftledare vatten
    58. Södergren, Johan - Arbetsledare
    59. Vakant, Sölvesborgs Energi - Verksamhets och affärsutvecklare
    60. Wendel, Tobias - Arbetsledare
    61. Westmar, Olof - Anläggningsarbetare
    62. Wickström, Patrik - VA-ingenjör
    63. Zetterberg, Samuel - GIS-tekniker
    64. Östensson, Niklas - Arbetsledare
    1. Banemark, Gunilla - Miljö- och hälsoskyddsinspektör
    2. Berntsson, Hanna - Miljöinspektör
    3. Boijsen, Alexandra - Miljö- och hälsoskyddsinspektör
    4. Bremberg, Elin - Miljöinspektör
    5. Dahlin, Sanna - Miljöinspektör
    6. Dahlqvist, Anna - Miljöinspektör
    7. Enberg, Per - Livsmedelsinspektör
    8. Engzell, Jonas - Ekolog Miljöinspektör
    9. Engzell, Sofia - Verksamhetsutvecklare
    10. Franzén, Oscar - Miljöinspektör
    11. Fridell, Emilie - Miljöinspektör
    12. Grundkvist, Anders - Miljöinspektör
    13. Gustafsson, Oliver - Miljöinspektör
    14. Hansson, Maria - Miljöinspektör
    15. Hedström, Eva - Miljöinspektör
    16. Holmgren, Sara - Miljö- och hälsoskyddsinspektör
    17. Hüllert, Stefan - Miljö- och hälsoskyddsinspektör
    18. Johansson, Katrin - Miljöinspektör
    19. Karlsson, Daniel - Miljöinspektör
    20. Larsson, Emilie - Miljöinspektör
    21. Malmberg, Monica - Administrativ assistent
    22. Malmros, Maria - Miljöinspektör
    23. Nilsson, Jeanette - Miljöinspektör
    24. Olofsson, Elin - Livsmedelsinspektör
    25. Pehrson, Susanne - Administrativ assistent
    26. Persson, Per-Ola - Avdelningschef
    27. Petersson, Sofie - Miljö- och hälsoskyddsinspektör
    28. Randsalu, Johanna - Miljöchef
    29. Tengström, Annica - Miljöinspektör
    1. Arvidsson, Liselott - Ekonomisekreterare
    2. Hiller, Rolf - Ekonomisekreterare
    3. Priemer, Ingrid - Administrativ chef
    4. Tykesson, Carl-Johan - Förbundschef
    1. Andersson, Emma - Kurator
    2. Berg, Micke - Assistent
    3. Bjerstedt, Kennie - Samordnare - Planering och IKT
    4. Fredriksson, Thomas - Vaktmästare/ tekniker
    5. Hermansson, Stefan - Studie- och yrkesvägledare
    6. Jimson, Mats - Lärare
    7. Jönsson, Åsa - Skolsköterska
    8. Lind, Susanne - Assistent
    9. Lundqvist, Anna - Resursperson
    10. Löfgren, Oldrich - Lärare
    11. Lönnestig, Ellinor - Assistent
    12. Mattsson, Lottie - Rektor
    13. Mehlqvist, Malin - Studie- och yrkesvägledare
    14. Melander, Marie - Assistent
    15. Radle, Daniel - Kurator
    16. Rinaldo, Claes - Rektor
    17. Ringdahl, Annelie - Skolsköterska
    18. Stridfeldt, Tina - Assistent
    19. Svanberg, Roger - Utbildningschef
    20. Ågren, Martina - Lärare
    1. Bondesson, Jerry - IT-tekniker
    2. Edvardsson, Patrik - IT-tekniker
    3. Falk, Lars - Systemtekniker
    4. Hedén, Joakim - IT-tekniker
    5. Hemmingsson, Niklas - IT-tekniker
    6. Hoff, Dennis - Systemtekniker
    7. Johansson, Victor - IT-tekniker
    8. Karlsson, Magnus - It-strateg
    9. Ljungstedt, Emil - Systemtekniker
    10. Morina, Besnik - Systemtekniker
    11. Mårtensson, Niklas - IT-tekniker
    12. Nilsson, Robert - Systemtekniker
    13. Nordgren, Peter - Systemtekniker
    14. Selander, Karin - IT-tekniker
    15. Vakant, IT - Driftansvarig
    1. Andersson, Monica - Kommunsekreterare
    2. Andersson, Paul - Vice ordf.Kommunstyrelsen
    3. Andersson, Stefan - Biblioteksassistent
    4. Arnoldsson, Daniel - Verksamhetsledare
    5. Beijer, Johanna - 2:e Vice Ordf. Kommunstyrelsen
    6. Belfrage, Fredrik - Enhetschef fritidsgårdar/Tillgänglighetssamordnare
    7. Bernhardsson, Marcus - Bibliotekarie och kulturarvssamordnare
    8. Björk, Jill - Informatör
    9. Bogren, Arne - Ordf. Kommunfullmäktige
    10. Bolin, Ann-Louise - Handels- och näringslivsutvecklare
    11. Borg, Lars - Ekonom
    12. Borgman, Anders - Krissamordnare
    13. Byström, Agneta - Rådgivare
    14. Cato, Ann-Louise - Nämndsekreterare, fritidssamordnare
    15. Dahlberg, Sara - Administratör
    16. Edvardsson, Frida - Verksamhetsledare
    17. Ericsson, Lars - Kommunchef
    18. Erixon, Louise - Ordf.kommunstyrelsen/Kommunalråd
    19. Fagerberg, Fredrika - Administratör varuförsörjningsprojeket informatör
    20. Fandrey, Ann-Caroline - Biblioteksassistent
    21. Forsberg Kemppainen, Kristin - Chef Medborgarkontor
    22. Forsberg, Sven - Verksamhetschef musikskolan
    23. Gustavsson, Åsa - Handläggare
    24. Göransson, Christel - Arbetsmarknadscoach
    25. Höijer, Kristina - Verksamhetsutvecklare
    26. Jansson, Carina - Administratör
    27. Jarenil, Anna - Kommunikatör
    28. Jenderman, Madeleine - Kommunikatör
    29. Johnsson, Bengt - Ordf. Revisorerna
    30. Julinder, André - Informatör
    31. Jönsson, Angelina - Informatör
    32. Karlsson, Anette - Upphandlare
    33. Kastell, Ulrika - Digitaliseringssamordnare
    34. Kilsgård, Niklas - Säkerhetssamordnare
    35. Kilsgård, Niklas - Krissamordnare
    36. Kjellsson, Ulf - Telekomsamordnare
    37. Kommunarkivet, Vakant - Arkivansvarig
    38. Krantz, Camilla - Personalspecialist
    39. Krasniqi, Blerina - Handläggare
    40. Laine-Lundgren, Heidi - Arbetsmarknadschef
    41. Landgren, Annakarin - Upphandlare
    42. Larson, Sara O - Samordnare
    43. Lenninger, Sofia - Kultur- och bibliotekschef
    44. Lilja, Johanna - Handläggare
    45. Lindblom, Helena - Ekonom
    46. Lindemann, Marjaana - Bibliotekarie
    47. Lindh, Anna - Kommunikatör
    48. Lindh, Anna - Projektledare SVIC
    49. Ljungström, Sara - Administratör/verksamhetsledare
    50. Militaru, Nicoleta - Arbetsledare
    51. Millbourn Lindhe, Nadine - Alkoholhandläggare
    52. Mjellander, Charlotta - Kommunjurist
    53. Nilsson, Anne-Lie - Informatör
    54. Nilsson, Bo-Inge - Ekonomichef
    55. Nilsson, Linda - Ekonom
    56. Nilsson, Maria - Barn-och ungdomsbibliotekarie
    57. Nilsson, Marika - Kanslichef/Kommunjurist
    58. Nordberg, Emil - Verksamhetsledare snickeri och smedja
    59. Olofsson, Stefan - Näringslivschef
    60. Olsson, Bert-Ola - Föreståndare
    61. Olsson, Fredrik - Fritidschef
    62. Olsson, Maria - Folkhälsosamordnare/ANDT-samordnare
    63. Olsson, Pia - Föreningssamordnare
    64. Persson, Filip - Politisk sekreterare Samstyret
    65. Persson, Sanna - Besöks- och näringslivsutvecklare
    66. Persson, Tanja - Personalspecialist
    67. Petersson, Tomas - Utredare
    68. Pettersson, Charlotte - Kommunikatör
    69. Rogers, Pete - Musiklärare
    70. Rolfsson, Linda - Bibliotekarie
    71. Simonsson, Åsa - Handledare
    72. Sjögren, Ulrika - Personalchef
    73. Sjöholm, Karin - Projektledare
    74. Stensaune, Arve - Verksamhetsledare
    75. Svanberg, Lisa - Kommunikationschef
    76. Svensson, Annelie - Handläggare
    77. Svensson, Ida - Handläggare Överförmyndarnämnden
    78. Svensson, Josefin - Bibliotekarie
    79. Sällberg, Nicolina - Kommunikatör
    80. Vakant, Bibliotek - Bibliotekarie
    81. Vakant, Biblioteket - Kultur- och bibliotekschef
    82. Wald, Peter - Ordf. Valnämnden
    83. Wallin, Bengt - Vice Ordf. Revisorerna
    84. Weirum, Pernilla - Kultursamordnare
    85. Wetterholt, Anneli - Personalspecialist
    86. Åberg, Mattias - Personalsekreterare
    1. Abrahamsson, Sandra - Omsorgsadministratör
    2. Aldescu, Mihaela - Sjuksköterska
    3. Alm, Magdalena - Sjuksköterska
    4. Andersson Tillaeus, Mervi - Omsorgsadministratör
    5. Andersson, Cecilia - Sjuksköterska
    6. Andersson, Helen - Enhetschef
    7. Arntzen, Eva - Enhetschef
    8. Bengtsson, Inger - Sjuksköterska
    9. Bengtsson, Linda - Enhetschef
    10. Bergstrand, Sabina - Boendestödjare
    11. Berntsson, Anna - Sjuksköterska
    12. Bertram, Alexandra - Biståndshandläggare sol
    13. Bjälkenborn, Lisa - Biståndshandläggare
    14. Björk Ipsa, Ulrika - Boendestödjare
    15. Björkqvist, Martin - It-samordnare
    16. Bolinder, Martin - Äldrekurator
    17. Book, Lotta - Fysioterapeut
    18. Bulandr, Karl-Henrik - Enhetschef
    19. Burgess, Annie - LSS-handläggare
    20. Carlsson, Jeanette - Trygghetslarm
    21. Carlsson, Lina - Enhetschef
    22. Carlsson, Pia - It-samordnare
    23. Dagcenterresor, Samordnare - Samordnare chaufförer
    24. Debeljak, Zeljana - Sjuksköterska
    25. Ekstrand, Lisa - Vårdare
    26. Ellman, Eva - Undersköterska
    27. Elofsson, Elin - Biståndshandläggare sol
    28. Engkvist, Lena - Specialistsjuksköterska inom vård av äldre
    29. Eriksson, Camilla - Nämndsekreterare
    30. Fairbanks, Bodil - Omsorgsadministratör
    31. Fredriksson, Marie - Sjuksköterska
    32. Fridh, Marielle - Specialistsjuksköterska inom vård av äldre
    33. Gerthsson-Nilsson, Åsa - Biståndshandläggare
    34. Gorsek, Tanja - Enhetschef
    35. Grudzinska, Bozena - Chaufför
    36. Gunnarsson, Pernilla - Undersköterska
    37. Hallberg, Christina - Anhörigsamordnare och uppsökande verksamhet
    38. Hekkel, Adrienn - Sjukgymnast
    39. Heldt Holmgren, Emily - Distriktssköterska
    40. Hermansson, Eva - Sjuksköterska
    41. Hyllegård, Sofia - Biståndshandläggare
    42. Högstedt, Åsa - Enhetschef/LOV-handläggare
    43. Ingvarsson, Ann - Sjuksköterska
    44. Jauhola, Pertti - Fysioterapeut
    45. Johansson, Carina - Avgiftshandläggare
    46. Johansson, Hanna - Kvalitetsutvecklare
    47. Johansson, Lena - Sjuksköterska
    48. Jonsson, Emma - Sjuksköterska
    49. Jönsson, André - Verksamhetschef omsorg äldre
    50. Jönsson, Helen - Metodutvecklare
    51. Jönsson, Linda - Enhetschef
    52. Jönsson, Malena - Arbetsterapeut
    53. Jönsson, Maria T - Arbetsterapeut
    54. Karlsson, Erik - Chaufför
    55. Kjellström, Annelie - Omsorgschef
    56. Knutsson, Paul - Chaufför
    57. Kunis, Emelie - Biståndshandläggare sol
    58. Kuusela, Elinor - Specialistsjuksköterska inom vård av äldre
    59. Kvist Ahlgren, Cia - Arbetsterapeut
    60. Kväll, Sjuksköterska - Sjuksköterska
    61. Källviks Eriksson, Anna - Omsorgsadministratör
    62. Ladan, Melanija - Sjuksköterska
    63. Lagergren, Marika - Arbetsterapeut
    64. Landsbygden, Planeringsenheten - Bemanningsansvarig
    65. Larsson, Sara - Biståndshandläggare Socialpsykiatri
    66. Lloyd, Gunnel - Enhetschef
    67. Lundström, Lisbeth - Sjuksköterska
    68. Lysö, Anneli - Enhetschef
    69. Magnusson, Stefan - Chaufför
    70. Mattisson, Johanna - Sjukgymnast
    71. Mattsson, Ingela - Skötare
    72. Mårtensson, Christina - Pedagogisk handläggare/Anhörigpedagog
    73. Mårtensson, Kith - Enhetschef
    74. Nilsson, Christina - Demenssköterska
    75. Nilsson, Hanna - Enhetschef Rehab
    76. Nilsson, Jenny - Arbetsmarknadskonsulent
    77. Nilsson, Johanna - Enhetschef
    78. Nilsson, Marika - Trygghetslarm
    79. Nordell, Linda - Enhetschef SSK
    80. Nordin, Christina - Mötesplatschef
    81. Nyborg, Lisa - Biståndshandläggare sol
    82. Olofsson, Anne-Christine - Aktivitetsledare
    83. Olsson, Anette - Enhetschef
    84. Olsson, Mats - Medicinskt ansvarig sjuksköterska (MAS)
    85. Palomaa, Ritva - Omsorgsadministratör
    86. Perman, Victoria - Arbetsterapeut
    87. Pettersson, Ulrica - Aktivitetsledare utegruppen
    88. Preibisch, Birgit - Sjuksköterska
    89. Radu, Laura - Sjuksköterska
    90. Rantanen, Sandra - Aktivitetsledare Aktivitetscenter
    91. Rask, Katarina - Sjukgymnast
    92. Rigoll, Annika - Enhetschef
    93. Ryrstedt, Camilla - Verksamhetschef Hemtjänst
    94. Sanchez, Ana-Maria - Omsorgsadministratör
    95. Sand, Vicky - LSS-handläggare
    96. Sarhatlic, Mirsad - Arbetsterapeut
    97. Sjuksköterska, Utsikten - Sjuksköterska
    98. Smith, Susanne - Sjuksköterska
    99. Somehagen, Peter - Enhetschef
    100. Somehagen, Peter - Enhetschef
    101. Somehagen, Peter - Enhetschef
    102. Stad, Planeringsenheten - Bemanningsansvarig
    103. Stjernfeldt, Anna - Sjuksköterska
    104. Sturesson, Emma - Biståndshandläggare
    105. Stödpatrullen, VOF - Skötare
    106. Sundgren, Jeanette - Biståndshandläggare sol
    107. Svensson, Helen - Undersköterska
    108. Sylvan, Malena - Verksamhetschef omsorg funktionshinder
    109. Söderling, Camilla - Samordnare psykisk hälsa och biståndshandläggare socialpsykatri
    110. Thomasson, Marianne - Distriktssköterska
    111. Thorén, Emelie - Enhetschef
    112. Thuné, Ulrika - Enhetschef
    113. Thuresson, Lena - Avgiftshandläggare
    114. VOF, Vakant - Boendestödjare
    115. VOF, Vakant - Skötare
    116. Voellmy, Liselott - Rehabassistent
    117. Vujic, Radmila - Enhetschef
    118. Waltersson, Martin - Chaufför
    119. Wanstadius, Anna - LSS-handläggare
    120. Wilson-Ericsson, Lena - Verksamhetschef Myndighet & Kontroll
    121. Wägbo, Lukas - Aktivitetssamordnare
    1. Andersson, Birgitta - Systemspecialist
    2. Andreasson, Johanna - Lönespecialist
    3. Axelsson, Caroline - Lönespecialist
    4. Jönsson, Hanna - Lönespecialist
    5. Jönsson, Malena - Löne- o Systemansvarig
    6. Kargerot, Emilie - Lönehandläggare
    7. Karlsson, Carina - Lönespecialist
    8. Leo, Caroline - Lönespecialist
    9. Lundström, Andreas - Lönespecialist
    10. Löfqvist, Carina - Lönespecialist
    11. Svensson, Emelie - Lönespecialist
    1. Boman, Ida - Krissamordnare
    2. Gustavsson, Pia - Assistent
    3. Kärvhag, Magnus - Stf räddningschef
    4. Lennartsson, Erik - Skorstensfejarmästare
    5. Wijk, Martin - Brandinspektör/Stationsmästare
    1. Bengtsson, Madeleine - Parkarbetare
    2. Bernhard, Sabina - GIS-Samordnare
    3. Bolin, Kristoffer - Reparatör
    4. Carlsson, Andreas - Parkchef
    5. Elofsson, Tom - Vaktmästare
    6. Englin, Erika - Handläggare bostadsanpassning
    7. Falk, Johan - Parkarbetare
    8. Flygare, Maria - Arbetsledare
    9. Friberg, Peter - Parkarbetare
    10. Gårner, Helen - Miljösamordnare
    11. Halttu, Virpi - Säsongsarbetare Park
    12. Haraldsson, Niklas - Byggnadsinspektör
    13. Hasselbring, Thorwald - Samhällsbyggnadschef
    14. Hjelm, Malin - Parkarbetare
    15. Isaksson, Anders - Handläggare
    16. Janerus, Dan - Planeringsarkitekt
    17. Johansson, Viktor - Vaktmästare
    18. Jovanovic, Milos - Trafikingenjör
    19. Jönsson, Monia - Markförvaltare
    20. Karkulehto, Marko - Mätningsingenjör
    21. Knutsson, Johnny - Vaktmästare
    22. Ladan, Andelko - Vaktmästare
    23. Liljedahl, Simon - Fastighetsingenjör
    24. Lindblom, Magnus - Parkarbetare
    25. Linden Bengtsson, Karoline - Planeringsarkitekt
    26. Lindström, Bertil - Konsult
    27. Lund, Johan - Projektingenjör
    28. Lund, Johan - Projektingenjör
    29. Nilsson, Daniel - Fastighetsingenjör
    30. Olofsson, Lennart - Parkarbetare
    31. Olsson, Hans-Jörgen - Vaktmästare
    32. Persson, Anette - Teknisk chef
    33. Persson, Simon - Parkarbetare
    34. Petersson, Johan - Parkarbetare
    35. Runesson, Magnus - Teknisk chef
    36. Sjöberg, Per - Vaktmästare
    37. Stevic, Vesna - Bygglovshandläggare
    38. Svensson, Alf - Fastighetschef
    39. Svensson, Jens - Parkarbetare
    40. Svensson, Nils-Wåge - Parkarbetare
    41. Svensson, Per-Arne - Reparatör
    42. Terning, Anna - Planeringsarkitekt
    43. Thim, Jessica - Bygglovshandläggare
    44. Thomasson, Leif - Vaktmästare
    45. Thörnquist, Sandra - Säsongsarbetare Park
    46. Wanstadius, Anders - Samhällsbyggnadschef
    47. Wikberg, Fredrik - Stadsarkitekt
    48. Åkesson, Magdalena - Nämndsekreterare/administratör
  1. Ingen information tillgänglig

    1. Andersson, Terese - Handläggare
    2. Andersson, Åsa - Lärare
    3. Axelsson, Helena - Lärare
    4. Bengtsson, Susanne - Lärare
    5. Borgman, Rohbin - Lärare
    6. Celind, Johanna - Lärare
    7. Ernström, Glenn - Samordnare yrkeshögskolan
    8. Falck, Inger - Lärare
    9. Flodin, Carina - Lärare
    10. Furulund, Personalrum - Handläggare
    11. Garney, Maria - Data/IT Lärare
    12. Hermansson, Lina - Lärare
    13. Johansson, Camilla - Handläggare
    14. Limsund, Lena - Studie och yrkesvägledare
    15. Lindborg, Annika - Studie och yrkesvägledare
    16. Lundin, Christel - Rektor
    17. Nilsson, Dennis - Lärare
    18. Norlin, Mikael - Lärare
    19. Olsson, Pernilla - Lärare
    20. Siroccor, Anette - Lärare
    21. Skog, David - Lärare
    22. Sturesson, Nina - Lärare
    23. Svensson, Peter - Lärare
    24. Ågren, Martina - Lärare
    25. Åshage, Carina - Lärare
    1. Arnoldsson, Daniel - Verksamhetsledare
    2. Byström, Agneta - Rådgivare
    3. Edvardsson, Frida - Verksamhetsledare
    4. Göransson, Christel - Arbetsmarknadscoach
    5. Laine-Lundgren, Heidi - Arbetsmarknadschef
    6. Larson, Sara O - Samordnare
    7. Ljungström, Sara - Administratör/verksamhetsledare
    8. Nordberg, Emil - Verksamhetsledare snickeri och smedja
    9. Simonsson, Åsa - Handledare
    10. Sjöholm, Karin - Projektledare
    11. Stensaune, Arve - Verksamhetsledare
    1. Andersson, Jennie - Barnomsorgsadministratör
    2. Fagerberg, Pernilla - Kvalitetsutvecklare
    3. Fryklund, Joachim - Skol-IT ansvarig
    4. Nilsson, Andreas - IKT-pedagog
    5. Olsson, Johan - Digitala processer
    6. Svensson, Sanna - Nämndsekreterare
    7. Thelander, Håkan - Skoldatateksansvarig
    8. Theorin, Per - Verksamhetschef skola och förskola
    9. Wantzin, Pernilla - Kvalitétspedagog
    10. Åsman, Martin - Barn- och utbildningschef
    1. Bukoshi, Diana - Psykolog
    2. Carlsson, Liselott - Enhetschef
    3. Gunnarsson, Barbro - Specialpedagog
    4. Kongstad, Joel - Logoped
    5. Lennartsson, Marianne - Specialpedagog förskola
    6. Ljungberg, Emelie - Elevcoach
    7. Norrman-Pyk, Pia - Skolpsykolog
    8. Sundgren, Malin - Metodutvecklare
    9. Wedelin, Anna - Specialpedagog
    10. Öhman, Maria - Specialpedagog
  1. Ingen information tillgänglig

    1. Bolin, Kristoffer - Reparatör
    2. Elofsson, Tom - Vaktmästare
    3. Englin, Erika - Handläggare bostadsanpassning
    4. Isaksson, Anders - Handläggare
    5. Johansson, Viktor - Vaktmästare
    6. Knutsson, Johnny - Vaktmästare
    7. Ladan, Andelko - Vaktmästare
    8. Liljedahl, Simon - Fastighetsingenjör
    9. Nilsson, Daniel - Fastighetsingenjör
    10. Olsson, Hans-Jörgen - Vaktmästare
    11. Sjöberg, Per - Vaktmästare
    12. Svensson, Alf - Fastighetschef
    13. Svensson, Per-Arne - Reparatör
    14. Thomasson, Leif - Vaktmästare