Sölvesborgs kommun

Telefonboken

    1. Al Kharsan, Hasherm - Boendestödjare
    2. Alm, Sofia - Studie- och yrkesvägledare
    3. Andersson, Emma - Socialsekreterare
    4. Andersson, Jennie - Barnomsorgsadministratör
    5. Arrskog, Håkan - Socialpedagog
    6. Bengtsson, Fredrik - Vaktmästare
    7. Berg, Elisabet - Rektor
    8. Berg, Marie - Drogterapeut
    9. Berglund, Ida - Socialsekreterare Våld i nära relation
    10. Bergman, Therese - Specialpedagog
    11. Berntsson, Birgitta - Skoladministratör
    12. Björk, Anny - Rektor
    13. Björklund, Elisabeth - Skoladministratör
    14. Björklund, Elisabeth - Skolskjutshandläggare
    15. Björnestedt, Jenny - Studie- och yrkesvägledare
    16. Björnsson, Lisa - Kurator
    17. Blomdahl, Lena - Integrationssamordnare
    18. Blomqvist, Helena - Fältsekreterare
    19. Bolla, Sandor - Budget- och skuldrådgivare
    20. Borgman, Veronica - Specialpedagog
    21. Broberg, Anita - Specialpedagog
    22. Broman, Susanne - Familjebehandlare
    23. Brorsson, Frida - Coach
    24. Burreau, Cecilia - Specialpedagog
    25. Carlsson, Liselott - Enhetschef
    26. Davidsson, Jessica - Specialpedagog
    27. Du Rietz, Gabriella - Avdelningschef Barn och familj
    28. Ekdahl, Maria - Kurator
    29. Eliasson, Anna - Socialsekreterare
    30. Eliasson, Irene - Kurator
    31. Eriksson, Kristina - Administratör/samordnare
    32. Fagerberg, Pernilla - Kvalitetsutvecklare
    33. Fetahi, Misim - Ungdomsbehandlare
    34. Folkesson, Hanna - Socialsekreterare
    35. Fryklund, Joachim - Skol-IT ansvarig
    36. Gustavsson, Ida - Barnhandläggare
    37. Gustavsson, Sara - Logoped
    38. Haglund Rantamäki, Carola - Skolsköterska
    39. Haglund, Eva - Skoladministratör
    40. Haraldsson, Johan - Familjebehandlare
    41. Helimo, Johanna - Psykolog
    42. Hjortklint, Malena - Skolvärdinna
    43. Holmgren, Mona - Rektor
    44. Hultqvist, Martina - Specialpedagog
    45. Högman, Bengt - Rektor
    46. Jansson, Bo - Coach
    47. Johansen, Martina - Assistent
    48. Johansen, Petra - Rektor
    49. Johansson, Claudia - Familjehemssekreterare
    50. Jönsson, Åsa - Skolsköterska
    51. Jöraas, André - Socialsekreterare
    52. Karlsson, Ann-Kristin - Handläggare
    53. Karlsson, Johanna - Socialsekreterare
    54. Kjellsson, Anna - Familjebehandlare
    55. Knutsson, Lina - Barnhandläggare
    56. Krook, Anna-Lena - Skoladministratör
    57. Larsson, Ann-Sofie - Specialpedagog
    58. Larsson, Josefine - Specialpedagog
    59. Lavergren, Gunilla - Assistent
    60. Lavesson, Elisabeth - Assistent
    61. Leijdekkers, Malin - Metodutvecklare
    62. Lennartsson, Marianne - Specialpedagog förskola
    63. Levin, Andrea - Socionomstuderande
    64. Levin, Andrea - Socionomstuderande
    65. Liljedahl, Anne - Socialsekreterare
    66. Ljungberg, Emelie - Elevcoach
    67. Lund, Andreas - Vaktmästare biträde
    68. Lundgren, Stefan - Fritidsledare/Fritan
    69. Lundin, Julia - IFOchef
    70. Malm Nilsson, Malin - Fritidsgårdsföreståndare
    71. Mattisson, Lotta - Rektor, Kultursamordnare Förskola
    72. Morau, Ola - Socialsekreterare
    73. Möller, Emma - Specialpedagog
    74. Nicander, Linn - Samordnare våld i nära relation
    75. Nilsson, Andreas - IKT-pedagog
    76. Nilsson, Jenny - Familjebehandlare
    77. Nilsson, Malin - Socialsekreterare
    78. Nilsson, Malin - Barnhandläggare
    79. Nilsson, Margaretha - Specialpedagog
    80. Nilsson, Pia - Lärare
    81. Nilsson, Pia - Sjuksköterska
    82. Nilsson, Susanne - Skoladministratör
    83. Norrman-Pyk, Pia - Skolpsykolog
    84. Nyberg, Johanna - Specialpedagog
    85. Olsson, Johan - Digitala processer
    86. Olsson, Liselott - Vikariesamordnare
    87. Omerovic, Mirela - Socialsekreterare
    88. Persson, Anna - Coach
    89. Persson, Carina - Familjebehandlare
    90. Persson, Gunilla - Rektor
    91. Persson, Linda - Specialpedagog
    92. Persson, Marcus - Verksamhetschef och elevcoach
    93. Persson, Mariette - Familjehemssekreterare
    94. Persson, Patrik - Socialsekreterare
    95. Persson, Simonetta - Socialsekreterare
    96. Persson, Suzette - Familjebehandlare
    97. Persson, Åsa - Familjebehandlare
    98. Petersson, Björn - IFO-chef
    99. Pettersson, Anna - Administratör
    100. Ringdahl, Annelie - Skolsköterska
    101. Roth, Caroline - Socialsekreterare
    102. Ryynänen, Anna - Boendestödjare
    103. Salin, Ida - Socialsekreterare
    104. Sandberg, Anders - Elevassistent
    105. Schelin, Sara - Kurator
    106. Seferi, Jehona - Integrationssekreterare
    107. Stenson, Catrin - Familjebehandlare
    108. Styrdal, Erik - Boendestödjare EKB
    109. Sundin, Christin - Handläggare
    110. Svanberg, Monica - Skoladministratör
    111. Svensson, Annika - Socialsekreterare
    112. Svensson, Gustav - Specialpedagog
    113. Svensson, Moa - Socialsekreterare
    114. Svensson, Sanna - Nämndsekreterare
    115. Södergren, Maria - Skolsköterska
    116. Söderlund, Elisabeth - Specialpedagog
    117. Tell, Sara - Socialsekreterare
    118. Thelander, Håkan - Skoldatateksansvarig
    119. Theorin, Per - Verksamhetschef skola och förskola
    120. Thiab, Amir - Elevcoach
    121. Thomasson, Elna - Avdelningschef Försörjning och Integration (FIA)
    122. Thomasson, Marie - Socialsekreterare
    123. Thorén, Susanne - Rektor
    124. Thyrén, Peter - Assistent
    125. Uddbom, Anna - Specialpedagog
    126. Uvenäs, Peter - Rektor
    127. Vakant, Vakant - Kvalitetssamordnare
    128. Vakant, Vakant - Socialsekreterare
    129. Veletanlic, Amira - Skolsköterska
    130. Velin, Kristina - Skoladministratör
    131. Veselaj, Diana - Psykolog
    132. Wantzin, Pernilla - Kvalitétspedagog
    133. Wedelin, Anna - Specialpedagog
    134. Westlund, Engla - Coach
    135. Wiik Stensson, Camilla - 1:e socialsekreterare
    136. Åsman, Martin - Barn- och utbildningschef
    137. Öhman, Maria - Specialpedagog
    138. Öhman, Ulf - Avdelningschef Utredning, Stöd och Behandling (USB)
    1. Albinsson, Jonas - Reparatör
    2. Andersson, Jörgen - Parkarbetare
    3. Andersson, Nelly - Redovisningsekonom
    4. Ballovarre, Sven - Marknadschef
    5. Barsegård, Jens - Anläggare
    6. Barsegård, Niklas - Anläggningsarbetare
    7. Bengtsson, Martin - Anläggningsarbetare
    8. Birgersson, Thomas - Drifttekniker
    9. Birgersson, Tommy - Drifttekniker VA
    10. Blom, Joakim - Verksamhetsvaktmästare
    11. Borg, Michael - Driftschef
    12. Borgman, Maria - Kundtjänst
    13. Ekdahl, Marcus - Bovärd
    14. Ekenberg, Christopher - Kundadministratör
    15. Eriksson, Kent - Elmontör
    16. Erlandsson, Sari - Debiteringsassistent
    17. Everbring, Lisa - Chef bovärdar/reparatörer
    18. Fredriksson, Mats - Elnätstekniker
    19. Frid, Anders - Elmontör
    20. Green, Dan - Verksamhets och affärsutvecklare
    21. Gullbrandsson, Robin - Anläggningsarbetare
    22. Hansson, Anna - Ekonom
    23. Hansson, Henriette - Debiteringsassistent
    24. Henriksson, Krister - Servicetekniker
    25. Håkansson, Emil - VA-ingenjör
    26. Ihr, Pär - VD
    27. Johansson, Alf - Reparatör
    28. Johnsson, Anders - Anläggningsarbetare
    29. Johnsson, Magnus - Anläggningsarbetare
    30. Jönsson, Rickard - Drifttekniker
    31. Kampf, Therese - Kommunikatör/Digital projektledare
    32. Karlsson, Filip - Anläggningsarbetare
    33. Kullberg, Martin - Arbetsledare VA
    34. Larsson, Jesper - Anläggare
    35. Larsson, Jesper - Anläggare
    36. Lind, Martias - Entreprenadarbetare
    37. Lindberg, Isaac - Rörläggare
    38. Magnusson, Mattias - Driftsledare
    39. Nilsson, Alf - Anläggningsarbetare
    40. Nilsson, Per-Ola - Parkarbetare
    41. Nilsson, Peter - Parkarbetare
    42. Nilsson, Tommy - Reparatör
    43. Nordh, Jonas - Abonnentingenjör & Driftledare fjärrvärme
    44. Ohliv, Erik - Elnätstekniker
    45. Olsson, Christopher - Projektledare
    46. Olsson, Lars - Servicetekniker
    47. Persson, Johan - Ekonomiansvarig
    48. Persson, Martin - Parkarbetare
    49. Persson, Stefan - Reparatör
    50. Petersson, Malin - Parkarbetare
    51. Remelin, Björn - Drifttekniker
    52. Ringagård, Lennart - Driftledare avlopp
    53. Saulescu, Gabriel - Anläggningsarbetare
    54. Stjärnstrand, Ann-Charloth - Kundtjänstmedarbetare Fiberkordinator
    55. Strid, Mikael - Driftledare ledningsnät VA/Arbetsledare
    56. Svensson, Alexander - Anläggningsarbetare
    57. Svensson, Ronny - Driftledare vatten
    58. Södergren, Johan - Arbetsledare
    59. Sörensen, Jonathan - Kommunikatör
    60. Thim, Sara - Ekonomichef
    61. Vakant, Vakant - GIS-tekniker
    62. Wendel, Tobias - Arbetsledare
    63. Westmar, Olof - Anläggningsarbetare
    64. Wickström, Patrik - VA-ingenjör
    65. Zetreus, Åsa - GIS-tekniker
    66. Östensson, Niklas - Arbetsledare
    1. Banemark, Gunilla - Miljö- och hälsoskyddsinspektör
    2. Berntsson, Hanna - Miljöinspektör
    3. Boijsen, Alexandra - Miljöinspektör
    4. Bremberg, Elin - Miljöinspektör
    5. Dahlin, Sanna - Miljöinspektör
    6. Dahlqvist, Anna - Miljöinspektör
    7. Enberg, Per - Livsmedelsinspektör
    8. Engzell, Jonas - Ekolog Miljöinspektör
    9. Engzell, Sofia - Verksamhetsutvecklare
    10. Fridell, Emilie - Miljöinspektör
    11. Green, Sofia - Miljö- och hälsoskyddsinspektör
    12. Grundkvist, Anders - Miljöinspektör
    13. Gustafsson, Oliver - Miljöinspektör
    14. Gyllander, Daniel - Miljöinspektör
    15. Hansson, Maria - Miljöinspektör
    16. Hedström, Eva - Miljöinspektör
    17. Holmgren, Sara - Miljö- och hälsoskyddsinspektör
    18. Hüllert, Stefan - Miljö- och hälsoskyddsinspektör
    19. Karlsson, Daniel - Miljöinspektör
    20. Larsson, Emilie - Miljöinspektör
    21. Malmros, Maria - Miljöinspektör
    22. Nilsson, Jeanette - Miljöinspektör
    23. Olofsson, Elin - Livsmedelsinspektör
    24. Pehrson, Susanne - Administrativ assistent
    25. Persson, Per-Ola - Avdelningschef
    26. Petersson, Sofie - Miljö- och hälsoskyddsinspektör
    27. Randsalu, Johanna - Miljöchef
    28. Tengström, Annica - Miljöinspektör
    29. Widerberg, Hilda - Administrativ assistent
    30. Wijk, Madelene - Miljö- och hälsoskyddsinspektör
    1. Hiller, Rolf - Ekonomisekreterare
    2. Priemer, Ingrid - Administrativ chef
    3. Tykesson, Carl-Johan - Förbundschef
    1. Falk, Lars - Systemtekniker
    2. Gustavsson, Lars - IT-Chef
    3. Hedén, Joakim - IT-tekniker
    4. Hemmingsson, Niklas - IT-tekniker
    5. Hoff, Dennis - Systemtekniker
    6. Johansson, Victor - IT-tekniker
    7. Karlsson, Magnus - It-strateg
    8. Ljunggren, Patrik - Systemtekniker
    9. Ljungstedt, Emil - Systemtekniker
    10. Morina, Besnik - Systemtekniker
    11. Mårtensson, Niklas - IT-tekniker
    12. Nordgren, Peter - Systemtekniker
    13. Selander, Karin - IT-tekniker
    14. Vakant It-avd, Vakant - Driftansvarig
    15. Vakant, Vakant - IT-tekniker
    1. Almohamad, Adnan - Språkstöd
    2. Althen, Gazmend - Informatör
    3. Andersson, Monica - Kommunsekreterare
    4. Andersson, Paul - Vice ordf.Kommunstyrelsen
    5. Andersson, Stefan - Biblioteksassistent
    6. Arnoldsson, Daniel - Verksamhetsledare snickeri och smedja
    7. Beijer, Johanna - 2:e Vice Ordf. Kommunstyrelsen
    8. Bernhardsson, Marcus - Bibliotekarie och kulturarvssamordnare
    9. Bogren, Arne - Ordf. Kommunfullmäktige
    10. Bolin, Ann-Louise - Handels- och näringslivsutvecklare
    11. Borgman, Anders - Krissamordnare
    12. Byström, Agneta - Rådgivare
    13. Cato, Ann-Louise - Nämndsekreterare, fritidssamordnare
    14. Dahlberg, Sara - Näringslivsutvecklare
    15. Edvardsson, Frida - Verksamhetsledare
    16. Englesson, Robin - Föreningssamordnare
    17. Ericsson, Lars - Kommunchef
    18. Eriksson, Kristina - Bibliotekarie
    19. Erixon, Louise - Ordf.kommunstyrelsen/Kommunalråd
    20. Fagerberg, Fredrika - Administratör varuförsörjningsprojeket informatör
    21. Fandrey, Ann-Caroline - Biblioteksassistent
    22. Forsberg Kemppainen, Kristin - Chef Medborgarkontor
    23. Forsberg, Sven - Musikledare
    24. Fröjd, Elin - Ekonom
    25. Gustavsson, Åsa - Handläggare
    26. Göransson, Christel - Arbetsmarknadscoach
    27. Hillethan, Morgan - Verksamhetsledare
    28. Höijer, Kristina - Verksamhetsutvecklare
    29. Ingemansson, Lorine - Arbetsmarknadschef
    30. Jansson, Carina - Administratör
    31. Jarenil, Anna - Kommunikatör
    32. Jenderman, Madeleine - Kommunikatör
    33. Johansson, Madeieine - Arbetsledare
    34. Johnsson, Bengt - Ordf. Revisorerna
    35. Johnsson, Henrik - Säkerhetssamordnare
    36. Julinder, André - Informatör
    37. Jönsson, Angelina - Informatör
    38. Karlsson, Anette - Upphandlare
    39. Kastell, Ulrika - Digitaliseringssamordnare
    40. Kjellsson, Ulf - Telekomsamordnare
    41. Kommunarkivet, Vakant - Arkivansvarig
    42. Krantz, Camilla - Personalspecialist
    43. Krook Karlsson, Annica - Arbetsledare
    44. Landgren, Annakarin - Upphandlare
    45. Larson, Sara O - Samordnare
    46. Lilja, Johanna - Handläggare
    47. Lindemann, Marjaana - Bibliotekarie
    48. Lindh, Anna - Projektledare SVIC
    49. Ljungström, Sara - Administratör/verksamhetsledare
    50. Malm Nilsson, Malin - Enhetschef förebyggande arbete barn och unga
    51. Millbourn Lindhe, Nadine - Alkoholhandläggare
    52. Mjellander, Charlotta - Kommunjurist
    53. Nilsson, Bo-Inge - Ekonomichef
    54. Nilsson, Linda - Ekonom
    55. Nilsson, Maria - Barn-och ungdomsbibliotekarie
    56. Nilsson, Marika - Kanslichef/Kommunjurist
    57. Nylander, Anders - Kultur- och bibliotekschef
    58. Olofsson, Stefan - Näringslivschef
    59. Olsson, Bert-Ola - Föreståndare
    60. Olsson, Fredrik - Fritidschef
    61. Persson, Filip - Politisk sekreterare Samstyret
    62. Persson, Sanna - Besöks- och näringslivsutvecklare
    63. Petersson, Tomas - Utredare
    64. Pettersson, Charlotte - Kommunikatör
    65. Rogers, Pete - Musiklärare
    66. Rolfsson, Linda - Bibliotekarie
    67. Simonsson, Åsa - Handledare
    68. Sjögren, Ulrika - Personalchef
    69. Sjöholm, Karin - Projektledare
    70. Stensaune, Arve - Verksamhetsledare
    71. Svanberg, Lisa - Kommunikationschef
    72. Svensson, Annelie - Handläggare
    73. Svensson, Ida - Handläggare Överförmyndarnämnden
    74. Svensson, Josefin - Bibliotekarie
    75. Sällberg, Nicolina - Kommunikatör
    76. Torstensson, Maria - Folkhälsosamordnare/ANDT-samordnare
    77. Vakant, Kansli - Handläggare
    78. Vakant, Vakant - Personalspecialist
    79. Wald, Peter - Ordf. Valnämnden
    80. Wallin, Bengt - Vice Ordf. Revisorerna
    81. Weirum, Pernilla - Kultursamordnare
    82. Wik, Louise - Personalspecialist
    83. Åberg, Mattias - Personalsekreterare
    1. Adamsson, Anna - LSS-handläggare
    2. Aldescu, Mihaela - Sjuksköterska
    3. Alm, Magdalena - Sjuksköterska
    4. Andersson Tillaeus, Mervi - Omsorgsadministratör
    5. Andersson, Cecilia - Sjuksköterska
    6. Bengtsson, Inger - Sjuksköterska
    7. Bengtsson, Linda - Enhetschef
    8. Bergstrand Bolinder, Martin - Äldrekurator
    9. Bergstrand, Sabina - Boendestödjare
    10. Bjälkenborn, Lisa - Biståndshandläggare sol
    11. Björkqvist, Martin - It-samordnare
    12. Carlsson, Anna - Biståndshandläggare
    13. Carlsson, Jeanette - Trygghetslarm
    14. Carlsson, Lina - Enhetschef
    15. Carlsson, Pia - It-samordnare
    16. Dagcenterresor, Samordnare - Samordnare chaufförer
    17. Debeljak, Zeljana - Sjuksköterska
    18. Edvardsson, Patrik - It-samordnare
    19. Ekstrand, Lisa - Vårdare
    20. Ellman, Eva - Undersköterska
    21. Elofsson, Elin - Biståndshandläggare
    22. Engkvist, Lena - Specialistsjuksköterska inom vård av äldre
    23. Engqvist, Rosmarie - LSS-handläggare
    24. Eriksson, Camilla - Nämndsekreterare
    25. Fairbanks, Bodil - Omsorgsadministratör
    26. Forsman, Anna - Boendestödjare
    27. Fridh, Marielle - Specialistsjuksköterska inom vård av äldre
    28. Gorsek, Tanja - Enhetschef
    29. Grimmesjö, Jennika - Enhetschef
    30. Grudzinska, Bozena - Chaufför
    31. Gunnarsson, Pernilla - Undersköterska
    32. Götesdotter, Birgitta - LSS-handläggare
    33. Haak, Camilla - Boendestödjare
    34. Hallberg, Christina - Anhörigsamordnare och uppsökande verksamhet
    35. Hekkel, Adrienn - Sjukgymnast
    36. Hellström, Josephin - Biståndshandläggare sol
    37. Hyllegård, Caroline - Sjuksköterska
    38. Hyllegård, Sofia - Biståndshandläggare sol
    39. Högstedt, Åsa - Enhetschef/LOV-handläggare
    40. Imamovic, Adela - Biståndshandläggare sol
    41. Ingvarsson, Ann - Sjuksköterska
    42. Iwarson, Elin - Fysioterapeut
    43. Jarlsson, Erika - Enhetschef
    44. Jauhola, Pertti - Fysioterapeut
    45. Johansson, Carina - Avgiftshandläggare
    46. Johansson, Hanna - Kvalitetsutvecklare
    47. Johansson, Hanna - Kvalitetsutvecklare
    48. Johansson, Lena - Sjuksköterska
    49. Jöninger, Josefine - Sjuksköterska
    50. Jönsson, André - Verksamhetschef omsorg äldre
    51. Jönsson, Helen - Metodutvecklare
    52. Jönsson, Linda - Enhetschef
    53. Jönsson, Malena - Arbetsterapeut
    54. Jönsson, Maria T - Arbetsterapeut
    55. Karlsson, Emelie - Biståndshandläggare sol
    56. Kjellström, Annelie - Omsorgschef
    57. Knutsson, Paul - Chaufför
    58. Kulle, Elin - Enhetschef
    59. Kunis, Emelie - Biståndshandläggare sol
    60. Kuusela, Elinor - Specialistsjuksköterska inom vård av äldre
    61. Kvist Ahlgren, Cia - Arbetsterapeut
    62. Källviks Eriksson, Anna - Omsorgsadministratör
    63. Ladan, Melanija - Sjuksköterska
    64. Lagergren, Marika - Arbetsterapeut
    65. Landsbygden, Planeringsenheten - Bemanningsansvarig
    66. Larsson, Sara - Biståndshandläggare Socialpsykiatri
    67. Lindau, Monica - Omsorgsadministratör
    68. Lingöy Gavard, Ina - Medicinskt ansvarig sjuksköterska (MAS)
    69. Lundin, Maja - Distriktssköterska
    70. Lundström, Lisbeth - Sjuksköterska
    71. Lysö, Anneli - Enhetschef
    72. Magnusson, Stefan - Chaufför
    73. Masri, Mahmoud - Chaufför
    74. Mathisson, Filip - Enhetschef
    75. Mattisson, Johanna - Sjukgymnast
    76. Mattsson, Ingela - Skötare
    77. Mårtensson, Christina - Pedagogisk handläggare/Anhörigpedagog
    78. Mårtensson, Kith - Enhetschef
    79. Nilsson, Hanna - Enhetschef Rehab
    80. Nilsson, Johanna - Enhetschef
    81. Nilsson, Marika - Trygghetslarm
    82. Nordell, Linda - Enhetschef SSK
    83. Nordin, Christina - Mötesplatschef
    84. Nyborg, Susanne - Biståndshandläggare
    85. Olofsson, Anne-Christine - Aktivitetsledare
    86. Olsson, Anette - Enhetschef
    87. Olsson, Kate - Verksamhetschef Särskildt boende och bemanningsenhet
    88. Perman, Victoria - Arbetsterapeut
    89. Persson, Kim - Enhetschef
    90. Preibisch, Birgit - Sjuksköterska
    91. Radu, Laura - Sjuksköterska
    92. Rantanen, Sandra - Aktivitetsledare Aktivitetscenter
    93. Rask, Katarina - Sjukgymnast
    94. Rigoll, Annika - Enhetschef
    95. Rydberg, Anna - Demenssköterska
    96. Ryrstedt, Camilla - Verksamhetschef Hemtjänst
    97. Sanchez, Ana-Maria - Omsorgsadministratör
    98. Sarhatlic, Mirsad - Arbetsterapeut
    99. Smith, Susanne - Sjuksköterska
    100. Somehagen, Peter - Enhetschef
    101. Stad, Planeringsenheten - Bemanningsansvarig
    102. Stigsson, Eva - Arbetsmarknadskonsulent
    103. Stjernfeldt, Anna - Sjuksköterska
    104. Svensson, Helen - Undersköterska
    105. Söderling, Camilla - Samordnare psykisk hälsa och biståndshandläggare socialpsykatri
    106. Thomasson, Marianne - Distriktssköterska
    107. Thorén, Emelie - Enhetschef
    108. Thuné, Ulrika - Enhetschef
    109. Thuresson, Lena - Avgiftshandläggare
    110. VOF 2, Utegruppen - Aktivitetsledare utegruppen
    111. Vakant, Gerbogården - Omsorgsadministratör
    112. Vakant, Vakant - Biståndshandläggare
    113. Voellmy, Liselott - Rehabassistent
    114. Vujic, Radmila - Verksamhetschef omsorg funktionshinder
    115. Waltersson, Martin - Chaufför
    116. Wilson-Ericsson, Lena - Verksamhetschef Myndighet & Kontroll
    117. Wägbo, Lukas - Aktivitetssamordnare
    1. Andersson, Birgitta - Systemspecialist
    2. Andreasson, Johanna - Lönespecialist
    3. Axelsson, Caroline - Lönespecialist
    4. Göthman, Josefin - Lönespecialist
    5. Jönsson, Malena - Löne- o Systemansvarig
    6. Kazantsidou, Hanna - Lönespecialist
    7. Leo, Caroline - Lönespecialist
    8. Lundström, Andreas - Lönespecialist
    9. Löfqvist, Carina - Lönespecialist
    10. Olsson, Therese - Lönespecialist
    11. Svensson, Emelie - Lönespecialist
    1. Boman, Ida - Krissamordnare
    2. Gustavsson, Pia - Assistent
    3. Kärvhag, Magnus - Stf räddningschef
    4. Lennartsson, Erik - Skorstensfejarmästare
    5. Wijk, Martin - Brandinspektör/Stationsmästare
    1. Bernhard, Sabina - GIS-Samordnare
    2. Bolin, Kristoffer - Reparatör
    3. Broberg, Anders - Parkarbetare
    4. Carlsson, Andreas - Parkchef
    5. Elofsson, Tom - Vaktmästare
    6. Englin, Erika - Handläggare bostadsanpassning
    7. Falk, Johan - Parkarbetare
    8. Flygare, Maria - Arbetsledare
    9. Friberg, Peter - Parkarbetare
    10. Gårner, Helen - Miljösamordnare
    11. Haltu, Virpi - Säsongsarbetare Park
    12. Haraldsson, Niklas - Byggnadsinspektör
    13. Hjelm, Malin - Parkarbetare
    14. Isaksson, Anders - Handläggare
    15. Janerus, Dan - Planeringsarkitekt
    16. Johansson, Viktor - Vaktmästare
    17. Jovanovic, Milos - Trafikingenjör
    18. Jönsson, Monia - Markförvaltare
    19. Karkulehto, Marko - Mätningsingenjör
    20. Knutsson, Johnny - Vaktmästare
    21. Ladan, Andelko - Vaktmästare
    22. Lindblom, Magnus - Parkarbetare
    23. Linden Bengtsson, Karoline - Planeringsarkitekt
    24. Lindström, Bertil - Konsult
    25. Linneman, Joanna - Parkarbetare
    26. Lund, Johan - Projektingenjör
    27. Nilsson, Daniel - Fastighetsingenjör
    28. Nilsson, Jakob - Fastighetsingenjör
    29. Olofsson, Annie - Nämndsekreterare/administratör
    30. Olsson, Hans-Jörgen - Vaktmästare
    31. Olsson, Madeleine - Parkarbetare
    32. Persson, Simon - Parkarbetare
    33. Petersson, Johan - Parkarbetare
    34. Runesson, Magnus - Teknisk chef
    35. Sjöberg, Per - Vaktmästare
    36. Stevic, Vesna - Bygglovshandläggare
    37. Svensson, Alf - Fastighetschef
    38. Svensson, Jens - Parkarbetare
    39. Svensson, Nils-Wåge - Parkarbetare
    40. Svensson, Per-Arne - Reparatör
    41. Terning, Anna - Planeringsarkitekt
    42. Thim, Jessica - Bygglovshandläggare
    43. Thomasson, Leif - Vaktmästare
    44. Thörnquist, Sandra - Säsongsarbetare Park
    45. Wanstadius, Anders - Samhällsbyggnadschef
    46. Wikberg, Fredrik - Stadsarkitekt
  1. Ingen information tillgänglig

    1. Axelsson, Caroline - Arbetsledare
    2. Högman, Helen - Arbetsledare
    3. Nilsson, Rebecka - Verksamhetschef Städ
    4. Olsson, Mia - Samordnare/Tvättstugeansvarig
    5. Skoog, Christoffer - Skyddsombud
    6. Svensson, Anna - Arbetsledare
    7. Österberg, Anna - Samordnare serviceteamet
    1. Andersson, Terese - Handläggare
    2. Bengtsson, Susanne - Lärare
    3. Ernström, Glenn - Samordnare yrkeshögskolan
    4. Hermansson, Lina - Lärare
    5. Johansson, Camilla - Handläggare
    6. Kindberg, Ola - Lärare
    7. Knese, Marie - Studie och yrkesvägledare
    8. Limsund, Lena - Studie och yrkesvägledare
    9. Lundin, Christel - Rektor
    10. Nilsson, Dennis - Lärare
    11. Norlin, Mikael - Lärare
    12. Sturesson, Nina - Lärare
    13. Ågren, Martina - Speciallärare
    1. Almohamad, Adnan - Språkstöd
    2. Arnoldsson, Daniel - Verksamhetsledare snickeri och smedja
    3. Byström, Agneta - Rådgivare
    4. Edvardsson, Frida - Verksamhetsledare
    5. Göransson, Christel - Arbetsmarknadscoach
    6. Hillethan, Morgan - Verksamhetsledare
    7. Ingemansson, Lorine - Arbetsmarknadschef
    8. Krook Karlsson, Annica - Arbetsledare
    9. Larson, Sara O - Samordnare
    10. Ljungström, Sara - Administratör/verksamhetsledare
    11. Simonsson, Åsa - Handledare
    12. Sjöholm, Karin - Projektledare
    13. Stensaune, Arve - Verksamhetsledare
    1. Andersson, Jennie - Barnomsorgsadministratör
    2. Björklund, Elisabeth - Skolskjutshandläggare
    3. Fagerberg, Pernilla - Kvalitetsutvecklare
    4. Fryklund, Joachim - Skol-IT ansvarig
    5. Nilsson, Andreas - IKT-pedagog
    6. Olsson, Johan - Digitala processer
    7. Svensson, Sanna - Nämndsekreterare
    8. Thelander, Håkan - Skoldatateksansvarig
    9. Theorin, Per - Verksamhetschef skola och förskola
    10. Wantzin, Pernilla - Kvalitétspedagog
    11. Åsman, Martin - Barn- och utbildningschef
    1. Carlsson, Liselott - Enhetschef
    2. Gustavsson, Sara - Logoped
    3. Helimo, Johanna - Psykolog
    4. Leijdekkers, Malin - Metodutvecklare
    5. Lennartsson, Marianne - Specialpedagog förskola
    6. Ljungberg, Emelie - Elevcoach
    7. Norrman-Pyk, Pia - Skolpsykolog
    8. Persson, Linda - Specialpedagog
    9. Veselaj, Diana - Psykolog
    10. Wedelin, Anna - Specialpedagog
    11. Öhman, Maria - Specialpedagog
  1. Ingen information tillgänglig

    1. Bolin, Kristoffer - Reparatör
    2. Elofsson, Tom - Vaktmästare
    3. Englin, Erika - Handläggare bostadsanpassning
    4. Isaksson, Anders - Handläggare
    5. Johansson, Viktor - Vaktmästare
    6. Knutsson, Johnny - Vaktmästare
    7. Ladan, Andelko - Vaktmästare
    8. Nilsson, Daniel - Fastighetsingenjör
    9. Nilsson, Jakob - Fastighetsingenjör
    10. Olsson, Hans-Jörgen - Vaktmästare
    11. Sjöberg, Per - Vaktmästare
    12. Svensson, Alf - Fastighetschef
    13. Svensson, Per-Arne - Reparatör
    14. Thomasson, Leif - Vaktmästare