Telefonboken

    1. Ahlenius, Cecilia - Socialsekreterare
    2. Alm, Sofia - Studie- och yrkesvägledare
    3. Andersson, Jennie - Barnomsorgsadministratör
    4. Arnesson, Therese - Kurator
    5. Bengtsson, Fredrik - Vaktmästare
    6. Berg, Elisabet - Rektor
    7. Berglund, Ida - Socialsekreterare Våld i nära relation
    8. Bergman, Therese - Specialpedagog
    9. Bergsjö, Yvette - Barnhandläggare
    10. Berntsson, Birgitta - Skoladministratör
    11. Bjälkenborn, Lisa - Socialsekreterare
    12. Björck, Hannes - Socialsekreterare
    13. Björk, Anny - Rektor
    14. Björklund, Elisabeth - Skoladministratör
    15. Blomdahl, Lena - Integrationssamordnare
    16. Blomqvist, Helena - Fältsekreterare
    17. Bolla, Sandor - Budget- och skuldrådgivare
    18. Broman, Susanne - Familjebehandlare
    19. Bukoshi, Diana - Psykolog
    20. Burreau, Cecilia - Specialpedagog
    21. Carlsson, Liselott - Enhetschef
    22. Christensson, Anna - Skoladministratör
    23. Davidsson, Jessica - Specialpedagog
    24. Du Rietz, Gabriella - Avdelningschef Barn och familj
    25. Ekdahl, Maria - Kurator
    26. Eliasson, Irene - Kurator
    27. Eriksson, Kristina - Administratör/samordnare
    28. Fagerberg, Pernilla - Kvalitetsutvecklare
    29. Fetahi, Misim - Ungdomsbehandlare
    30. Folkesson, Hanna - Socialsekreterare
    31. Forsberg, Sven - Musikledare
    32. Fryklund, Joachim - Skol-IT ansvarig
    33. Gunnarsson, Barbro - Specialpedagog
    34. Gustavsson, Ida - Barnhandläggare
    35. Haglund Rantamäki, Carola - Skolsköterska
    36. Haraldsson, Johan - Boendestödjare
    37. Haveliden, Kansli - Assistent
    38. Hjortklint, Malena - Skolvärdinna
    39. Holst, Jessica - Familjehemssekreterare
    40. Hultqvist, Martina - Specialpedagog
    41. Högman, Bengt - Rektor
    42. Jansson, Bo - Coach
    43. Johansen, Martina - Assistent
    44. Johansen, Petra - Rektor
    45. Johansson, Lavona - Kvalitetssamordnare
    46. Jöraas, André - Socialsekreterare
    47. Karlsson, Ann-Kristin - Handläggare
    48. Karlsson, Josefine - Barnhandläggare
    49. Kjellsson, Anna - Familjebehandlare
    50. Kongstad, Joel - Logoped
    51. Larsson, Ann-Sofie - Specialpedagog
    52. Larsson, Josefine - Specialpedagog
    53. Lavergren, Gunilla - Assistent
    54. Lavesson, Elisabeth - Assistent
    55. Lennartsson, Marianne - Specialpedagog förskola
    56. Liljedahl, Anne - Socialsekreterare
    57. Lindstrand, Eva - Drogterapeut
    58. Ljungberg, Emelie - Elevcoach
    59. Lund, Andreas - Vaktmästare biträde
    60. Lundgren, Stefan - Fritidsledare/Fritan
    61. Mallo, Mikko - Vägledare
    62. Mattisson, Lotta - Rektor, Kultursamordnare Förskola
    63. Mattsson, Sofie - Administratör
    64. Mjällby skola, Temagruppen - Specialpedagog
    65. Morau, Ola - Socialsekreterare
    66. Nilsson, Andreas - IKT-pedagog
    67. Nilsson, Christina - Studie- och yrkesvägledare
    68. Nilsson, Jane - Socialsekreterare
    69. Nilsson, Jenny - Familjebehandlare
    70. Nilsson, Malin - Socialsekreterare
    71. Nilsson, Margaretha - Specialpedagog
    72. Nilsson, Pia - Lärare
    73. Nilsson, Susanne - Skoladministratör
    74. Norrman-Pyk, Pia - Skolpsykolog
    75. Nyberg, Johanna - Specialpedagog
    76. Olofsson, Peter - Handläggare ensamkommande
    77. Olsson, Johan - Digitala processer
    78. Olsson, Liselott - Vikariesamordnare
    79. Omerovic, Mirela - Socialsekreterare
    80. Persson, Anna - Coach
    81. Persson, Anna-Lena - Skoladministratör
    82. Persson, Carina - Familjebehandlare
    83. Persson, Gunilla - Rektor
    84. Persson, Marcus - Verksamhetschef och elevcoach
    85. Persson, Mariette - Familjehemssekreterare
    86. Persson, Patrik - Socialsekreterare
    87. Persson, Simonetta - Socialsekreterare
    88. Persson, Suzette - Familjebehandlare
    89. Persson, Åsa - Familjebehandlare
    90. Petersson, Björn - IFO-chef
    91. Ringdahl, Annelie - Skolsköterska
    92. Roth, Caroline - Socialsekreterare
    93. Ryynänen, Anna - Boendestödjare
    94. Salin, Ida - Socialsekreterare
    95. Sandberg, Anders - Elevassistent
    96. Schelin, Sara - Kurator
    97. Seferi, Jehona - Integrationssekreterare
    98. Sjukanmälan, Mjällby - Socialpedagog
    99. Stenson, Catrin - Familjebehandlare
    100. Storberg, Lena - Coach
    101. Styrdal, Erik - Boendestödjare EKB
    102. Sundgren, Malin - Metodutvecklare
    103. Sundin, Christin - Handläggare
    104. Svanberg, Monica - Skoladministratör
    105. Svensson, Annika - Socialsekreterare
    106. Svensson, Bodil - Specialpedagog
    107. Svensson, Gustav - Specialpedagog
    108. Svensson, Karin - Samordnare våld i nära relation
    109. Svensson, Sanna - Nämndsekreterare
    110. Södergren, Maria - Skolsköterska
    111. Söderkvist Olofsson, Lena - Skolsköterska
    112. Söderlund, Elisabeth - Specialpedagog
    113. Thelander, Håkan - Skoldatateksansvarig
    114. Theorin, Per - Verksamhetschef skola och förskola
    115. Thomasson, André - 1:e socialsekreterare
    116. Thomasson, Elna - Avdelningschef Försörjning och Integration (FIA)
    117. Thomasson, Marie - Socialsekreterare
    118. Thorén, Susanne - Rektor
    119. Thyrén, Peter - Assistent
    120. Uddbom, Anna - Specialpedagog
    121. Uvenäs, Peter - Rektor
    122. Vakant, Ifo - Socialsekreterare
    123. Veletanlic, Amira - Skolsköterska
    124. Velin, Kristina - Skoladministratör
    125. Wantzin, Pernilla - Kvalitétspedagog
    126. Wedelin, Anna - Specialpedagog
    127. Westlund, Engla - Coach
    128. Wiik Stensson, Camilla - 1:e socialsekreterare
    129. Åsman, Martin - Barn- och utbildningschef
    130. Öhman, Maria - Specialpedagog
    131. Öhman, Ulf - Avdelningschef Utredning, Stöd och Behandling (USB)
    1. Abrahamsson, Linnea - Kommunikatör
    2. Albinsson, Jonas - Reparatör
    3. Andersson, Jörgen - Parkarbetare
    4. Andersson, Nelly - Redovisningsekonom
    5. Axelsson, Fredrik - Ekonomiansvarig
    6. Ballovarre, Sven - Marknadschef
    7. Barsegård, Jens - Anläggare
    8. Barsegård, Niklas - Anläggningsarbetare
    9. Bengtsson, Markus - Drifttekniker
    10. Bengtsson, Mikael - Teknikchef
    11. Birgersson, Thomas - Drifttekniker
    12. Blom, Joakim - Verksamhetsvaktmästare
    13. Bohlin, Henrik - Anläggningsarbetare
    14. Borgman, Maria - Kundtjänst
    15. Ekdahl, Marcus - Bovärd
    16. Ekenberg, Christopher - Kundadministratör
    17. Emilsson, Johannes - GIS-tekniker
    18. Eriksson, Kent - Elmontör
    19. Erlandsson, Sari - Debiteringsassistent
    20. Everbring, Lisa - Chef bovärdar/reparatörer
    21. Frid, Anders - Elmontör
    22. Gullbrandsson, Robin - Anläggningsarbetare
    23. Hansson, Henriette - Debiteringsassistent
    24. Hansson, Linn - Fiberkoordinator
    25. Henriksson, Krister - Servicetekniker
    26. Håkansson, Emil - VA-ingenjör
    27. Johansson, Alf - Reparatör
    28. Johansson, Anders - Anläggningsarbetare
    29. Johnsson, Magnus - Anläggningsarbetare
    30. Jönsson, Rickard - Drifttekniker
    31. Kampf, Therese - Kommunikatör/Digital projektledare
    32. Karlsson, Filip - Anläggningsarbetare
    33. Kullberg, Martin - Arbetsledare VA
    34. Larsson, Jonas - Anläggningsarbetare
    35. Lind, Martias - Entreprenadarbetare
    36. Lindberg, Isaac - Rörläggare
    37. Nilsson, Alf - Anläggningsarbetare
    38. Nilsson, Per-Ola - Parkarbetare
    39. Nilsson, Peter - Parkarbetare
    40. Nilsson, Tommy - Reparatör
    41. Nordh, Jonas - Abonnentingenjör & Driftledare fjärrvärme
    42. Ohliv, Erik - Elnätstekniker
    43. Olsson, Christopher - Projektledare
    44. Olsson, Lars - Servicetekniker
    45. Persson, Martin - Parkarbetare
    46. Persson, Stefan - Reparatör
    47. Petersson, Malin - Parkarbetare
    48. Remelin, Björn - Drifttekniker
    49. Ringagård, Lennart - Driftledare avlopp
    50. Saulescu, Gabriel - Anläggningsarbetare
    51. Stark, Lena - Ekonom
    52. Strid, Mikael - Driftledare ledningsnät VA/Arbetsledare
    53. Svensson, Alexander - Anläggningsarbetare
    54. Svensson, Eva - Ekonomichef
    55. Svensson, Kersti - Kundtjänstmedarbetare
    56. Svensson, Ronny - Driftledare vatten
    57. Södergren, Johan - Arbetsledare
    58. Vakant, Sölvesborgs Energi - Verksamhets och affärsutvecklare
    59. Wendel, Tobias - Arbetsledare
    60. Westmar, Olof - Anläggningsarbetare
    61. Wickström, Patrik - VA-ingenjör
    62. Zetterberg, Samuel - GIS-tekniker
    63. Östensson, Niklas - Arbetsledare
    1. Banemark, Gunilla - Miljö- och hälsoskyddsinspektör
    2. Berntsson, Hanna - Miljöinspektör
    3. Boijsen, Alexandra - Miljö- och hälsoskyddsinspektör
    4. Bremberg, Elin - Miljöinspektör
    5. Dahlin, Sanna - Miljöinspektör
    6. Dahlqvist, Anna - Miljöinspektör
    7. Enberg, Per - Livsmedelsinspektör
    8. Engzell, Jonas - Ekolog Miljöinspektör
    9. Engzell, Sofia - Verksamhetsutvecklare
    10. Franzén, Oscar - Miljöinspektör
    11. Fridell, Emilie - Miljöinspektör
    12. Fröier, Erik - Miljöinspektör
    13. Grundkvist, Anders - Miljöinspektör
    14. Gustafsson, Oliver - Miljöinspektör
    15. Hansson, Maria - Miljöinspektör
    16. Hedström, Eva - Miljöinspektör
    17. Holmgren, Sara - Livsmedelsinspektör
    18. Hüllert, Stefan - Miljö- och hälsoskyddsinspektör
    19. Johansson, Katrin - Miljöinspektör
    20. Karlsson, Daniel - Miljöinspektör
    21. Kour, Ahmad - Praktikant
    22. Larsson, Emilie - Miljöinspektör
    23. Malmros, Maria - Miljöinspektör
    24. Nilsson, Jeanette - Miljöinspektör
    25. Olofsson, Elin - Livsmedelsinspektör
    26. Pehrson, Susanne - Administrativ assistent
    27. Persson, Per-Ola - Avdelningschef
    28. Petersson, Sofie - Miljö- och hälsoskyddsinspektör
    29. Randsalu, Johanna - Miljöchef
    30. Tengström, Annica - Miljöinspektör
    1. Andersson, Emma - Kurator
    2. Berg, Micke - Assistent
    3. Bjerstedt, Kennie - Samordnare - Planering och IKT
    4. Erdal, Serdar - Elevassistent
    5. Fredriksson, Thomas - Vaktmästare/ tekniker
    6. Hermansson, Stefan - Studie- och yrkesvägledare
    7. Jimson, Mats - Lärare
    8. Jönsson, Åsa - Skolsköterska
    9. Lind, Susanne - Assistent
    10. Lundqvist, Anna - Resursperson
    11. Löfgren, Oldrich - Lärare
    12. Lönnestig, Ellinor - Assistent
    13. Markeling, Hans - Lärare
    14. Mattsson, Lottie - Rektor
    15. Mehlqvist, Malin - Studie- och yrkesvägledare
    16. Melander, Marie - Assistent
    17. Radle, Daniel - Kurator
    18. Rinaldo, Claes - Rektor
    19. Ringdahl, Annelie - Skolsköterska
    20. Rosén Engström, Eva - Projektledare
    21. Stridfeldt, Tina - Assistent
    22. Svanberg, Roger - Utbildningschef
    23. Ågren, Martina - Lärare
    1. Bondesson, Jerry - IT-tekniker
    2. Edvardsson, Patrik - IT-tekniker
    3. Hedén, Joakim - IT-tekniker
    4. Hemmingsson, Niklas - IT-tekniker
    5. Hoff, Dennis - Systemtekniker
    6. Johansson, Victor - IT-tekniker
    7. Karlsson, Magnus - It-strateg
    8. Ljungstedt, Emil - Systemtekniker
    9. Morina, Besnik - Systemtekniker
    10. Mårtensson, Niklas - IT-tekniker
    11. Nilsson, Robert - Systemtekniker
    12. Nordgren, Peter - Systemtekniker
    13. Selander, Karin - IT-tekniker
    14. Vakant, IT - Driftansvarig
    1. Andersson, Ann-Charlott - Verksamhetsutvecklare
    2. Andersson, Monica - Kommunsekreterare
    3. Andersson, Paul - Vice ordf.Kommunstyrelsen & Ordf. Överförmyndarnämnden
    4. Andersson, Stefan - Biblioteksassistent
    5. Arnoldsson, Daniel - Verksamhetsledare
    6. Beijer, Johanna - 2:e Vice Ordf. Kommunstyrelsen
    7. Belfrage, Fredrik - Enhetschef fritidsgårdar/Tillgänglighetssamordnare
    8. Bernhardsson, Marcus - Studie- och socialbibliotekarie
    9. Björk, Jill - Informatör
    10. Bogren, Arne - Ordf. Kommunfullmäktige
    11. Bolin, Ann-Louise - Handels- och näringslivsutvecklare
    12. Borg, Lars - Ekonom
    13. Borgman, Anders - Säkerhets- och brottsförebyggande samordnare
    14. Byström, Agneta - Rådgivare
    15. Carlander, Filippa - Handledare feriearbeten
    16. Cato, Ann-Louise - Nämndsekreterare, fritidssamordnare
    17. Dahlberg, Sara - Administratör
    18. Dalen, Johan - Administratör
    19. Edvardsson, Frida - Verksamhetsledare
    20. Ericsson, Lars - Kommunchef
    21. Erixon, Louise - Ordf.kommunstyrelsen/Kommunalråd
    22. Fandrey, Ann-Caroline - Biblioteksassistent
    23. Forsberg Kemppainen, Kristin - Chef Medborgarkontor
    24. Gustavsson, Åsa - Handläggare
    25. Göransson, Christel - Arbetsmarknadscoach
    26. Håkansson, Malin - Kommunikatör
    27. Jenderman, Madeleine - Kommunikatör
    28. Johnsson, Bengt - Ordf. Revisorerna
    29. Julinder, André - Informatör
    30. Jönsson, Angelina - Informatör
    31. Jönsson, Monia - Administratör kommunkansliet
    32. Karlsson, Anette - Upphandlare
    33. Kastell, Ulrika - Digitaliseringssamordnare
    34. Kilsgård, Niklas - Krissamordnare
    35. Kilsgård, Niklas - Krissamordnare
    36. Kjellsson, Ulf - Telekomsamordnare
    37. Kommunarkivet, Vakant - Arkivansvarig
    38. Krantz, Camilla - Personalspecialist
    39. Krasniqi, Blerina - Handläggare
    40. Laine-Lundgren, Heidi - Arbetsmarknadschef
    41. Landgren, Annakarin - Upphandlare
    42. Larson, Sara O - Samordnare
    43. Lenninger, Sofia - Kultur- och bibliotekschef
    44. Lilja, Johanna - Handläggare
    45. Lindblom, Helena - Ekonom
    46. Lindemann, Marjaana - Bibliotekarie
    47. Lindh, Anna - Kommunikatör
    48. Lindh, Anna - Projektledare SVIC
    49. Ljungström, Sara - Administratör/verksamhetsledare
    50. Mauritzon, Alice - Feriearbetare
    51. Millbourn Lindhe, Nadine - Alkoholhandläggare
    52. Mjellander, Charlotta - Kommunjurist
    53. Nilsson, Anne-Lie - Informatör
    54. Nilsson, Bo-Inge - Ekonomichef
    55. Nilsson, Linda - Ekonom
    56. Nilsson, Maria - Barn-och ungdomsbibliotekarie
    57. Nilsson, Marika - Kanslichef/Kommunjurist
    58. Nordberg, Emil - Verksamhetsledare snickeri och smedja
    59. Olofsson, Stefan - Näringslivschef
    60. Olsson, Bert-Ola - Föreståndare
    61. Olsson, Fredrik - Fritidschef
    62. Olsson, Maria - Folkhälsosamordnare/ANDT-samordnare
    63. Olsson, Pia - Föreningssamordnare
    64. Persson, Anna - Alkoholhandläggare
    65. Persson, Filip - Politisk sekreterare Samstyret
    66. Persson, Sanna - Besöks- och näringslivsutvecklare
    67. Persson, Tanja - Personalspecialist
    68. Petersson, Tomas - Utredare
    69. Pettersson, Charlotte - Kommunikatör
    70. Renblad, Lars - Ekonom
    71. Rolfsson, Linda - Bibliotekarie
    72. Simonsson, Åsa - Handledare
    73. Sjögren, Ulrika - Personalchef
    74. Sjöholm, Karin - Projektledare
    75. Stensaune, Arve - Verksamhetsledare
    76. Sunnetoft, Anna - Alkoholhandläggare
    77. Svanberg, Lisa - Kommunikationschef
    78. Svensson, Annelie - Handläggare
    79. Svensson, Ida - Handläggare Överförmyndarnämnden
    80. Sällberg, Nicolina - Kommunikatör
    81. Vakant, Biblioteket - Kultur- och bibliotekschef
    82. Wald, Peter - Ordf. Valnämnden
    83. Wallin, Bengt - Vice Ordf. Revisorerna
    84. Weirum, Pernilla - Kultursamordnare
    85. Åberg, Mattias - Personalsekreterare
    1. Abrahamsson, Sandra - Omsorgsadministratör
    2. Aldescu, Mihaela - Sjuksköterska
    3. Alm, Magdalena - Sjuksköterska
    4. Andersson Tillaeus, Mervi - Omsorgsadministratör
    5. Andersson, Cecilia - Sjuksköterska
    6. Andersson, Helen - Enhetschef
    7. Arntzen, Eva - Enhetschef
    8. Bengtsson, Inger - Sjuksköterska
    9. Bengtsson, Linda - Enhetschef
    10. Berntsson, Anna - Sjuksköterska
    11. Bertram, Alexandra - Biståndshandläggare sol
    12. Bjälkenborn, Lisa - Biståndshandläggare
    13. Björk Ipsa, Ulrika - Boendestödjare
    14. Björkqvist, Martin - It-samordnare
    15. Bolinder, Martin - Äldrekurator
    16. Book, Lotta - Sjukgymnast
    17. Bulandr, Karl-Henrik - Enhetschef
    18. Burgess, Annie - LSS-handläggare
    19. Carlsson, Jeanette - Trygghetslarm
    20. Carlsson, Lina - Enhetschef
    21. Carlsson, Pia - It-samordnare
    22. Dagcenterresor, Samordnare - Samordnare chaufförer
    23. Debeljak, Zeljana - Sjuksköterska
    24. Ekstrand, Lisa - Vårdare
    25. Ellman, Eva - Undersköterska
    26. Elofsson, Elin - Biståndshandläggare sol
    27. Engkvist, Lena - Specialistsjuksköterska inom vård av äldre
    28. Eriksson, Camilla - Nämndsekreterare
    29. Fairbanks, Bodil - Omsorgsadministratör
    30. Forsberg, Matilda - Sjuksköterska
    31. Fredriksson, Marie - Sjuksköterska
    32. Fridh, Marielle - Specialistsjuksköterska inom vård av äldre
    33. Gorsek, Tanja - Enhetschef
    34. Grudzinska, Bozena - Chaufför
    35. Gunnarsson, Pernilla - Undersköterska
    36. Hallberg, Christina - Anhörigsamordnare och uppsökande verksamhet
    37. Hekkel, Adrienn - Sjukgymnast
    38. Heldt Holmgren, Emily - Distriktssköterska
    39. Hermansson, Eva - Sjuksköterska
    40. Hyllegård, Sofia - Biståndshandläggare
    41. Högstedt, Åsa - Enhetschef/LOV-handläggare
    42. Ingvarsson, Ann - Sjuksköterska
    43. Jauhola, Pertti - Fysioterapeut
    44. Johansson, Carina - Avgiftshandläggare
    45. Johansson, Hanna - Kvalitetsutvecklare
    46. Johansson, Lena - Sjuksköterska
    47. Jonsson, Emma - Sjuksköterska
    48. Jönsson, André - Verksamhetschef omsorg äldre
    49. Jönsson, Linda - Enhetschef
    50. Jönsson, Malena - Arbetsterapeut
    51. Jönsson, Maria T - Arbetsterapeut
    52. Karlsson, Erik - Chaufför
    53. Kjellström, Annelie - Omsorgschef
    54. Knutsson, Paul - Chaufför
    55. Kunis, Emelie - Biståndshandläggare sol
    56. Kuusela, Elinor - Specialistsjuksköterska inom vård av äldre
    57. Kvist Ahlgren, Cia - Arbetsterapeut
    58. Kväll, Sjuksköterska - Sjuksköterska
    59. Källviks Eriksson, Anna - Omsorgsadministratör
    60. Ladan, Melanija - Sjuksköterska
    61. Lagergren, Marika - Arbetsterapeut
    62. Landsbygden, Planeringsenheten - Bemanningsansvarig
    63. Larsson, Sara - Biståndshandläggare Socialpsykiatri
    64. Lloyd, Gunnel - Enhetschef
    65. Lundström, Lisbeth - Sjuksköterska
    66. Lysö, Anneli - Enhetschef
    67. Magnusson, Stefan - Chaufför
    68. Mattisson, Johanna - Sjukgymnast
    69. Mattsson, Ingela - Skötare
    70. Mårtensson, Christina - Pedagogisk handläggare/Anhörigpedagog
    71. Mårtensson, Kith - Enhetschef
    72. Nilsson, Christina - Demenssköterska
    73. Nilsson, Hanna - Enhetschef Rehab
    74. Nilsson, Jenny - Arbetsmarknadskonsulent
    75. Nilsson, Johanna - Enhetschef
    76. Nilsson, Marika - Trygghetslarm
    77. Nordell, Linda - Enhetschef SSK
    78. Nordin, Christina - Mötesplatschef
    79. Nyborg, Lisa - Biståndshandläggare sol
    80. Olofsson, Anne-Christine - Aktivitetsledare
    81. Olsson, Anette - Enhetschef
    82. Olsson, Mats - Medicinskt ansvarig sjuksköterska (MAS)
    83. Palomaa, Ritva - Omsorgsadministratör
    84. Perman, Victoria - Arbetsterapeut
    85. Pettersson, Ulrica - Aktivitetsledare utegruppen
    86. Preibisch, Birgit - Sjuksköterska
    87. Radu, Laura - Sjuksköterska
    88. Rantanen, Sandra - Pedagog Aktivitetscenter
    89. Rask, Katarina - Sjukgymnast
    90. Rigoll, Annika - Enhetschef
    91. Ryrstedt, Camilla - Verksamhetschef Hemtjänst
    92. Sanchez, Ana-Maria - Omsorgsadministratör
    93. Sand, Vicky - LSS-handläggare
    94. Sarhatlic, Mirsad - Arbetsterapeut
    95. Sjuksköterska, Utsikten - Sjuksköterska
    96. Smith, Susanne - Sjuksköterska
    97. Somehagen, Peter - Enhetschef
    98. Somehagen, Peter - Enhetschef
    99. Somehagen, Peter - Enhetschef
    100. Stad, Planeringsenheten - Bemanningsansvarig
    101. Stjernfeldt, Anna - Sjuksköterska
    102. Sturesson, Emma - Biståndshandläggare sol
    103. Stödpatrullen, VOF - Skötare
    104. Sundgren, Jeanette - Biståndshandläggare sol
    105. Svensson, Helen - Undersköterska
    106. Sylvan, Malena - Verksamhetschef omsorg funktionshinder
    107. Söderling, Camilla - Samordnare psykisk hälsa och biståndshandläggare socialpsykatri
    108. Thomasson, Marianne - Distriktssköterska
    109. Thorén, Emelie - Enhetschef
    110. Thuné, Ulrika - Enhetschef
    111. Thuresson, Lena - Avgiftshandläggare
    112. VOF, Vakant - Skötare
    113. VOF, Vakant - Boendestödjare
    114. Voellmy, Liselott - Rehabassistent
    115. Vujic, Radmila - Enhetschef
    116. Waltersson, Martin - Chaufför
    117. Wanstadius, Anna - LSS-handläggare
    118. Wilson-Ericsson, Lena - Verksamhetschef Myndighet & Kontroll
    119. Wägbo, Lukas - Aktivitetssamordnare
    120. Åstedt, Ingrid - Sjuksköterska
    1. Andersson, Birgitta - Systemspecialist
    2. Andreasson, Johanna - Lönespecialist
    3. Jönsson, Hanna - Lönespecialist
    4. Jönsson, Malena - Löne- o Systemansvarig
    5. Kargerot, Emilie - Lönehandläggare
    6. Karlsson, Carina - Lönespecialist
    7. Leo, Caroline - Lönespecialist
    8. Lundström, Andreas - Lönespecialist
    9. Löfqvist, Carina - Lönespecialist
    10. Svensson, Emelie - Lönespecialist
    1. Boman, Ida - Krissamordnare
    2. Gustavsson, Pia - Assistent
    3. Kärvhag, Magnus - Stf räddningschef
    4. Lennartsson, Erik - Skorstensfejarmästare
    5. Wijk, Martin - Brandinspektör/Stationsmästare
    1. Bengtsson, Madeleine - Parkarbetare
    2. Bolin, Kristoffer - Reparatör
    3. Carlsson, Andreas - Driftchef park/utemiljö
    4. Carlsson, Sara - GIS-Samordnare
    5. Elofsson, Tom - Vaktmästare
    6. Englin, Erika - Handläggare bostadsanpassning
    7. Falk, Johan - Parkarbetare
    8. Friberg, Peter - Parkarbetare
    9. Gårner, Helen - Miljösamordnare
    10. Halttu, Virpi - Säsongsarbetare Park
    11. Haraldsson, Niklas - Byggnadsinspektör
    12. Hasselbring, Thorwald - Samhällsbyggnadschef
    13. Hjelm, Malin - Parkarbetare
    14. Höijer, Kristina - Landskapsarkitekt
    15. Isaksson, Anders - Handläggare
    16. Janerus, Dan - Planeringsarkitekt
    17. Johansson, Viktor - Vaktmästare
    18. Jovanovic, Milos - TrafikIngenjör
    19. Karkulehto, Marko - Mätningsingenjör
    20. Knutsson, Johnny - Vaktmästare
    21. Ladan, Andelko - Vaktmästare
    22. Liljedahl, Simon - Fastighetsingenjör
    23. Lindblom, Magnus - Parkarbetare
    24. Linden Bengtsson, Karoline - Planeringsarkitekt
    25. Lund, Johan - Projektingenjör
    26. Lund, Johan - Projektingenjör
    27. Nilsson, Daniel - Fastighetsingenjör
    28. Olofsson, Lennart - Parkarbetare
    29. Olsson, Hans-Jörgen - Vaktmästare
    30. Persson, Anette - Teknisk chef
    31. Persson, Simon - Parkarbetare
    32. Petersson, Johan - Parkarbetare
    33. Runesson, Magnus - Teknisk chef
    34. Sjöberg, Per - Vaktmästare
    35. Stevic, Vesna - Bygglovshandläggare
    36. Svensson, Alf - Fastighetschef
    37. Svensson, Jens - Parkarbetare
    38. Svensson, Per-Arne - Reparatör
    39. Terning, Anna - Planeringsarkitekt
    40. Thim, Jessica - Bygglovshandläggare
    41. Thomasson, Leif - Vaktmästare
    42. Thörnquist, Sandra - Säsongsarbetare Park
    43. Wanstadius, Anders - Samhällsbyggnadschef
    44. Wikberg, Fredrik - Stadsarkitekt
    45. Åkesson, Magdalena - Nämndsekreterare/administratör
  1. Ingen information tillgänglig

    1. Andersson, Terese - Handläggare
    2. Andersson, Åsa - Lärare
    3. Axelsson, Helena - Lärare
    4. Bengtsson, Susanne - Lärare
    5. Borgman, Rohbin - Lärare
    6. Celind, Johanna - Lärare
    7. Ernström, Glenn - Samordnare yrkeshögskolan
    8. Falck, Inger - Lärare
    9. Flodin, Carina - Lärare
    10. Furulund, Personalrum - Handläggare
    11. Garney, Maria - Data/IT Lärare
    12. Hermansson, Lina - Lärare
    13. Johansson, Camilla - Handläggare
    14. Limsund, Lena - Studie och yrkesvägledare
    15. Lindborg, Annika - Studie och yrkesvägledare
    16. Lundin, Christel - Rektor
    17. Nilsson, Dennis - Lärare
    18. Norlin, Mikael - Lärare
    19. Olsson, Pernilla - Lärare
    20. Siroccor, Anette - Lärare
    21. Skog, David - Lärare
    22. Sturesson, Nina - Lärare
    23. Svensson, Peter - Lärare
    24. Ågren, Martina - Lärare
    25. Åshage, Carina - Lärare
    1. Arnoldsson, Daniel - Verksamhetsledare
    2. Byström, Agneta - Rådgivare
    3. Carlander, Filippa - Handledare feriearbeten
    4. Edvardsson, Frida - Verksamhetsledare
    5. Göransson, Christel - Arbetsmarknadscoach
    6. Larson, Sara O - Samordnare
    7. Ljungström, Sara - Administratör/verksamhetsledare
    8. Mauritzon, Alice - Feriearbetare
    9. Nordberg, Emil - Verksamhetsledare snickeri och smedja
    10. Simonsson, Åsa - Handledare
    11. Sjöholm, Karin - Projektledare
    12. Stensaune, Arve - Verksamhetsledare
    1. Andersson, Jennie - Barnomsorgsadministratör
    2. Fagerberg, Pernilla - Kvalitetsutvecklare
    3. Fryklund, Joachim - Skol-IT ansvarig
    4. Nilsson, Andreas - IKT-pedagog
    5. Olsson, Johan - Digitala processer
    6. Svensson, Sanna - Nämndsekreterare
    7. Thelander, Håkan - Skoldatateksansvarig
    8. Theorin, Per - Verksamhetschef skola och förskola
    9. Wantzin, Pernilla - Kvalitétspedagog
    10. Åsman, Martin - Barn- och utbildningschef
    1. Bukoshi, Diana - Psykolog
    2. Carlsson, Liselott - Enhetschef
    3. Gunnarsson, Barbro - Specialpedagog
    4. Kongstad, Joel - Logoped
    5. Lennartsson, Marianne - Specialpedagog förskola
    6. Ljungberg, Emelie - Elevcoach
    7. Norrman-Pyk, Pia - Skolpsykolog
    8. Sundgren, Malin - Metodutvecklare
    9. Wedelin, Anna - Specialpedagog
    10. Öhman, Maria - Specialpedagog
    1. Borg, Lars - Ekonom
    2. Gustavsson, Åsa - Handläggare
    3. Lindblom, Helena - Ekonom
    4. Nilsson, Bo-Inge - Ekonomichef
    5. Nilsson, Linda - Ekonom
    6. Renblad, Lars - Ekonom
    7. Svensson, Annelie - Handläggare
    1. Bolin, Kristoffer - Reparatör
    2. Elofsson, Tom - Vaktmästare
    3. Englin, Erika - Handläggare bostadsanpassning
    4. Johansson, Viktor - Vaktmästare
    5. Knutsson, Johnny - Vaktmästare
    6. Ladan, Andelko - Vaktmästare
    7. Liljedahl, Simon - Fastighetsingenjör
    8. Nilsson, Daniel - Fastighetsingenjör
    9. Olsson, Hans-Jörgen - Vaktmästare
    10. Sjöberg, Per - Vaktmästare
    11. Svensson, Alf - Fastighetschef
    12. Svensson, Per-Arne - Reparatör
    13. Thomasson, Leif - Vaktmästare